Lösev
14.06.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Başkan Vekili Subaşı Sağlık Çalışanlarını Ziyaret Ederek Tıp Bayramını Kutladı

Başkan Vekili Subaşı Sağlık Çalışanlarını Ziyaret Ederek Tıp Bayramını Kutladı
REKLAM ALANI

Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret ederek, doktor ve sağlık çalışanları ile bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, CHP İl Başkanı Mehmet Metin Yaşar, Merkez İlçe Başkanı Berna Pamukcu, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Yıldız ve Belediye Meclis Üyesi Nurten Bilecikligil ziyareti gerçekleştiren Başkan Vekili Subaşı, doktor ve çalışanlara çiçek hediye etti.

Hastane Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Erhan Arıkan’ı da ziyaret eden Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, doktorlar ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladı.

Ziyaret hakkında sosyal medya hesabında bir paylaşım yapan Başkan Vekili Subaşı, ‘’14 Mart Tıp Bayramında Bilecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. üyesi Erhan Arıkan’ı, doktorlarımızı, hemşirelerimizı ve sağlık emekçilerimizi; Milletvekilimiz Yaşar Tüzün, İl Başkanımız Mehmet Metin Yaşar, İl Kadın Kolları Başkanımız Nurten Bilecikligil, Merkez İlçe Başkanımız Berna Pamukcu ve Başkan Yardımcımız Hüseyin Yıldız’la birlikte ziyaret ettik. Çalışmalarında kolaylıklar diledik. Emeğinizin karşılığını aldığınız, hak ettiğiniz değerleri gördüğünüz nice bayramlara! 14 Mart Tıp Bayramınız kutlu olsun.’’ ifadelerini kullandı.

Ziyaretinde doktorlar ve sağlık çalışanlarına çiçek takdim eden Başkan Vekili Subaşı, hastalara da geçmiş olsun dileklerini iletti.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ