Lösev
29.05.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Başkan Vekili Subaşı Öğrencilerle Yeni Yıl Etkinliğine Katıldı

Başkan Vekili Subaşı Öğrencilerle Yeni Yıl Etkinliğine Katıldı
REKLAM ALANI

Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, bu yıl binlerce öğrencinin ağırlanarak, matematik dersini severek ve dokunarak öğrendiği Matematik Müzesi’ndeki etkinlikte çocuklarla bir araya geldi.

Çocuklarla birlikte atölye çalışması yapan Başkan V. Melek Mızrak Subaşı, daha sonra dilek ağacına tuttukları dilekleri yapıştırdı. ‘Matematiğe Dokunmayan Kalmasın’ sloganıyla öğrencilerin ağırlandığı Matematik Müzesi’nde ziyaretçiler, matematik dersini çeşitli materyallerle dokunarak ve severek öğrenme yanı sıra atölye aktiviteleriyle keyifli zamanlar geçiriyor.

‘’ATÖLYE ÇALIŞMALARINA KATILAN ÇOCUKLARIN SEVİNCİNİ YÜZLERİNDE GÖRÜYORUZ’’

Bilecik Belediyesi’nin çocuklara ve gençlere yönelik birçok faydalı aktiviteyi gerçekleştirdiğini hatırlatan Başkan Vekili Subaşı, ‘’Belediye olarak her zaman dediğimiz gibi eğitim ve çocuklarımızın faydasına olan çalışmalarda en ön sırada yer alıyoruz. Bilgi Evi olarak çocuklarımıza kapılarını aktığımız burada çocuklar, matematik dersini severek öğrenmenin yanı sıra, robotik kodlama ve atölye faaliyetleriyle de zamanlarını keyifli ve eğlenceli geçirmiş oluyor. Bizler de bu etkinlikleri gerçekleştirdiğimiz için çok mutlu oluyoruz’’ ifadelerini kullandı.

‘’MATEMATİK MÜZESİ OKUL GİBİ BİNLERCE ÖĞRENCİYİ AĞIRLIYOR’’

Bilecik Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile Matematik Müzesine 4 haftada 9 farklı liseden (lise 1 ve lise 2) sınıf öğrencilerin ağırlandığını kaydeden Başkan Vekili Subaşı, bu alandaki katkıları sürdürmeye devam edeceklerini kaydetti.

Etkinlik sonunda çocuklara yeni yıl hediyesi veren Başkan Vekili Subaşı, hatıra fotoğrafları çektirdi.
Çocuklar ile anne ve babalar ise düzenlenen etkinliklerden duydukları memnuniyeti belirterek, Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı’na teşekkür etti.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ