Lösev
14.06.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Başkan Vekili Subaşı ERBALDER Gecesine Katıldı

Başkan Vekili Subaşı ERBALDER Gecesine Katıldı
REKLAM ALANI

Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak SubaşıEskişehir Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği (ERBALDER) tarafından “Birlikteysek Güçlüyüz” sloganı ile düzenlenen  “2. Geleneksel Birlik Beraberlik Gecesi” ne katıldı.

Etkinliğe Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı’nın yanısıra Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Bulgaristan Ankara Büyükelçiliği Konsolosu Aleksandar Vasilev, Eskişehir İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Nihat Bahar, ERBALDER Başkanı Neziha Bilen, ERİAD Başkanı Rüştü Şentuna, Bilecik Balkan Türkleri Derneği Başkanı Ruşen Gül, TEODER Başkanı Mualla Yılmaz ve çok sayıda davetli katıldı.

Burada bir konuşma yapan ERBALDER Başkanı Neziha Bilen, “Ortak değerler etrafında, kardeşlik, dostluk ve dayanışma duyguları içinde, atalarımızdan kalan, emanet olarak onurla taşıdığımız kültürel mirası yaşatmaya ve tanıtmaya çalışıyoruz. Bugün de geleneksel hale getirdiğimiz çok güzel bir buluşmaya daha şahitlik ediyoruz. Bugüne kadar Balkan kültürünün yaşatılmasında her zaman desteklerini yanımızda hissettiğimiz Büyükşehir Belediye Başkanımız Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e de Onursal Başkanlık unvanını takdim etmekten onur duyuyoruz. 2. Geleneksel Birlik Beraberlik Gecemize katılımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum.” dedi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ