Lösev
29.05.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Başkan Vekili Subaşı BİEYDER ve Muhtarları Dinledi

Başkan Vekili Subaşı BİEYDER ve Muhtarları Dinledi
REKLAM ALANI

Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, gerçekleştirilen ocak ayı meclis toplantısı sonrasında mahalle muhtarları ve Bilecik Engelsiz Yarınlar Derneği (BİEYDER) yöneticileriyle bir araya geldi.

BİEYDER Başkanı Aslıhan Volkan toplantıda yaptığı konuşmada dernek olarak şu ana kadar yapılan çalışmalar ile bundan sonra yapmayı planladıkları projeler hakkında bilgiler verdi.
2022 yılında dezavantajlı vatandaşlar için güzel uygulama ve projelerin gerçekleştirildiğini hatırlatan Volkan, katkıları dolayısıyla Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı’na teşekkür etti.
Engellilerin hayatını kolaylaştırmak için yapılması gereken çalışmaların olduğunu kaydeden Volkan, yeni yılda daha güzel çalışmalar yapmak istediklerini kaydetti.

BAŞKAN VEKİLİ SUBAŞI, MUHTARLARIN TALEPLERİNİN ÇÖZÜMÜ İÇİN TALİMAT VERDİ

Muhtarlarla gerçekleştirilen toplantıda mahalle sakinlerinin istek ve şikayetlerini alan Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, birim müdürlerine taleplerin en hızlı şekilde yerine getirilmesi talimatı verdi. Mahallelerine ilişkin vatandaşların isteklerini aktaran muhtarlar, düzenlenen toplantıdan duydukları memnuniyeti belirterek, Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı ve meclis üyelerine teşekkür etti. Belediye Başkanlığı olarak muhtarlara her zaman önem verdiklerini kaydeden Başkan Vekili Subaşı, ‘’Bizler muhtarlarımızı yerel yönetimde en büyük yardımcılar olarak görüyoruz. Sağ olsunlar halkımızın talep ve görüşlerini bizlere sunuyorlar. Bizler de Bilecik Belediyesi olarak her zaman muhtarlarımıza gerek değer ve önemi veriyoruz. Belirtilen istekleri de en kısa zamanda çözüme kavuşturacağız’’ ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ