Lösev
22.06.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Başkan Sevcan Uzun Yaptığı Başarılı Çalışmaları Anlattı

Başkan Sevcan Uzun Yaptığı Başarılı Çalışmaları Anlattı
REKLAM ALANI

Kızılay’ın 81 İl Teşkilatı Ankara’da İl Merkezleri Kurultayında biraraya geldi. 2023 e Doğru Hedef 81 sloganıyla yapılan kurultayda Kızılay Bilecik Şube Başkanı Sevcan Uzun panelist olarak yer aldı.

Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu onayıyla 28.08.2022 tarihinde yürürlüğe giren Kızılay Tüzüğü kapsamında oluşturulan yeni yönetim yapısının işleyişi ve uygulamalarını pekiştirmek amacıyla 7-9 Ekim 2022 tarihleri arasında Ankara’da İl Merkezleri Kurultayı düzenlendi.

Türk Kızılay İl Merkezleri Kurultayında Bilecik Şube Başkanı Sevcan Uzun panelist olarak yer aldı. Şube Başkanı Sevcan Uzun Şube Yönetim Kurullarında Verimliliğin Arttırılması, İşleyişi, Kaynakların Etkin Kullanımı ve Fizibilite Hazırlama Konularında konuşma yaptı. Kurultaya katılan üyeler, Bilecik ilinde nasıl başarılı olunduğu konusunda Başkan Uzun’dan bilgiler ve öneriler aldı. Kızılay Bilecik yapılan çalışmalar, bağışlar ve projelerin artışı konusunda en başarılı iller arasında yer aldı.

Ankara’da gerçekleştirilen İl Merkezleri Kurultayına Şube Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte katılım sağlayan Uzun, konuşmasının ardından Yönetim Kurulu Üyelerine ve Şube Personeli çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Başkan Uzun kurultayın ardından Genel Başkan Dr.Kerem Kınık ve Kızılay ailesine Bilecik’in yerel ürünlerini takdim ederken Kızılay Genel Başkanı Kınık Başkan Uzun aracılığıyla tüm Bileciklilere selamlarını ileterek teşekkür etti.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ