Lösev
29.05.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

Başkan Bakkalcıoğlu Uğur Mumcu’yu Anma Gecesi ve Ödül Töreni’ne Katıldı

Başkan Bakkalcıoğlu Uğur Mumcu’yu Anma Gecesi ve Ödül Töreni’ne Katıldı
REKLAM ALANI

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, CHP Grup Başkanvekilleri Engin Özkoç ve Engin Altay, Çağdaş Gazeteciler Derneği Eskişehir Şubesi ve Tepebaşı Belediyesi iş birliğinde bu yıl 30’uncusu düzenlenen Uğur Mumcu’yu Anma Gecesi ve Ödül Töreni’ne katıldı.

Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde düzenlenen Uğur Mumcu’yu Anma Gecesi ve Ödül Töreni, Tepebaşı Belediyesi Çocuk Senfoni Orkestrası’nın gösterisiyle başlayan gecede konuşmaların ardından “siyaset”, “basın”, “bilim ve teknoloji”, “hukuk”, “sanat”, “spor”, “yaşam boyu başarı”, “araştırma-mücadele”, “sağlık” ve “onur” kategorilerinde ödüller verildi. Sanat Kategorisinde ödüle layık görülen, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı’nın ödülünü, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Bozüyük Operasyon Direktörü Sayın Tuna Tümer’e Bozüuyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıolu takdim etti.

Başkan Bakkalcıoğlu törenin ardından yaptığı açıklamada “Uğur Mumcu anısına Tepebaşı Belediyesi ve ÇGD Eskişehir Şubesi’nin düzenlediği 30. Uğur Mumcu’yu Anma ve Ödül Töreninde, Sanat Kategorisinde ödüle layık görülen, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bülent Eczacıbaşı’nın ödülünü, Eczacıbaşı Yapı Gereçleri Bozüyük Operasyon Direktörü Sayın Tuna Tümer’e takdim ettim. Ülkemiz için son derece büyük bir değer olan Atatürkçü gazeteci Uğur Mumcu anısına gerçekleşen organizasyonda yer almaktan memnuniyet duydum. Emeği geçen herkesi tebrik ederim.” dedi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ