Lösev
29.05.2024 - Bilecik'te Yeni Bir Ses...

BARUM 9. Uluslararası Kimya Fuarına Katıldı

BARUM 9. Uluslararası Kimya Fuarına Katıldı
REKLAM ALANI

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Merkezi Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi (BARUM)  İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleştirilen 9. Uluslararası Kimya Fuarına (TURKCHEM) katıldı.

Yerli ve yabancı 490 firmanın yer aldığı fuara, BARUM Müdürü Doç. Dr. Rafig Gurbanov, Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Şenay Balbay ve BARUM’un akademik personellerinden Öğr. Gör. Fatih Tozoğlu, Öğr. Gör. Büşra Şensoy Gün ve Meslek Yüksekokulu Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Programı Öğr. Gör. Abdülkadir Aydoğan katıldı. Ayrıca üniversitenin çeşitli bölümlerinde doktora ve yüksek lisans yapan öğrenciler de destek verdi.

Stant da 3 gün boyunca firmaların müşteri şikâyeti, tedarikçi kontrolleri ve üretim problemleri için ihtiyaç duydukları analizler ve proje talepleri konusunda ikili görüşmeler yapılarak firma temsilcileri misafir edilirken, üretim yapan çok sayıda firma, ürünlerinin kalite ve standardizasyonu hususunda merkezden destek alacaklarını belirterek ve bazı firmalar ile iş birliği için görüşmeler başlatıldı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ